fbpx

אולי יעניין אותך גם

מה זה כפל ביטוח והאם ניתן להימנע ממנו?

התופעה של כפל ביטוחים (או "כפל ביטוח" או "כפל תשלומים") היא תופעה בעייתית ומכעיסה, הגורמת ללקוחות רבים לשלם כסף רב מבלי לקבל עבורו תמורה כלשהי.

במדריך הזה נסביר מהו כפל ביטוח, מתי הוא קורה ואיך ניתן להימנע ממנו ולחסוך על הדרך לא מעט כסף.

קרא עוד »

ראיון אישי עם מיקי קופל, מנכ"ל MediWho

יזם ואיש עסקים – מיקי קופל (48) מקרית אתא, בעלים של 'קבוצת קופל גרופ', וחברת 'מדיהו', המעסיקה יותר מ-150 עובדים.

במה חברתך עוסקת ואילו שירותים היא מעניקה?
״מדיהו – הינה פלטפורמה אינטרנטית חדשה, שנחשבת לסטארט-אפ כחול לבן בתחום שירותי הבריאות, מטרתה להציג ללקוח כל מה שמגיע לו, מכל ביטוחי הבריאות שיש לו: קופ"ח, שב"ן, ביטוחי בריאות פרטיים, וביטוח לאומי. מדיהו תעזור לך לממש את זכויותיך בזמן אמת, מול הבירוקרטיה של קופות החולים וביטוחי הבריאות. המסלול החינמי של מדיהו, פתוח לכולם, מאפשר צפייה בתיק ביטוחי הבריאות, ומציג פירוט הפוליסות הקיימות וללא שום עלות מצידכם. מכיוון שמבוטחים רבים מתקשים במימוש הזכויות הרפואיות שלהם בפועל, מדיהו מציעה גם שירותי תפעול לביטוחי הבריאות שברשותכם. בעלות 18 ש״ח לחודש, כולל מע"מ, ניתן לרכוש מנוי לשימוש במגוון שירותים ללא הגבלה, בלחיצת כפתור באתר, או באמצעות הרפרנטים המקצועיים העומדים לשירותכם מידי יום באתר ובטלפון, עבור טיפול בהקדמת תורים לרופאים ובדיקות, החזרים כספיים עד 3 שנים אחורה, חוות דעת שניה, התאמת רופאים, מחולל תרופות, ועוד. באמצעות פטנט חדשני המבצע אופטימיזציה לנתוני כל משתמש, ומתאים לו את התוצאות הרלוונטיות לו, יוכלו המשתמשים לדעת ולקבל את מה שמגיע להם בבריאות, ללא אינטרס, ללא תלות בגוף חיצוני. אנחנו בעצם הוויז של עולם הבריאות״.

מיקי קופל
ביטוח קונים רק אצל סוכן ביטוח! זה אישי, זה מקצועי uסוכן הביטוח הוא הכי לויאלי ללקוחותיו. (אילוסטרציה: Shutterstock)

איך נולד הרעיון?
קופל: "את 'מדיהו' הגיתי לפני שנתיים. כשבני נפצע באימון כדורגל. קבעו לו תור בכללית ל- MRI לעוד 5.3 חודשים, לאחר האבחון התברר שהילד מסתובב עם קרע ברצועות הברך. לא ידעתי איך בוחרים רופא או מנתח, איך יודעים האם כדאי להפעיל את קופת החולים או את הביטוח הפרטי, ואיך בכלל ניגשים לכל הדבר הזה".

היתרונות הבולטים של חברתך המבדל אתכם ממתחרים?
״רשמנו פטנט עולמי על הרעיון, אין לנו מתחרים. קודם כל, אנחנו לא מוכרים ביטוח ולא מציעים לנייד, ביטוח כזה או אחר. אנו בעצם סוג של ריטיינר חודשי, בעת הצורך הרפואי נהיה שם בשבילך״.

לאיזה שירות באתר יש ביקוש?
"דו״ח כפל חסר, הבודק כפילויות בביטוחים, בזכותו הצלחנו לחסוך אלפי שקלים ללקוחות, וכמובן שירות הקדמת תורים. אלפי אזרחים נתקלים בהתמודדות ללא מוצא עם תורים ארוכים, והמתנה של מס׳ חודשים לבדיקה או לרופא. במקרים של גילוי מוקדם זה יכול להציל חיים. בזכות הידע והשירות שלנו אנחנו מצליחים להקדים תורים, עד 7 ימי עסקים״.

הישג שהינך גאה בו במיוחד בפעילותך העסקית?
״התמיכה והבעת האמון של סוכני הביטוח בישראל, בקופל גרופ, בכל שנה מחדש, למעלה מ-20 שנים. גם השנה קופל גרופ נבחרה בסקר לשכת סוכני הביטוח בישראל, במקום הראשון״.

טיפ לקוראים?
"ביטוח קונים רק אצל סוכן ביטוח! זה אישי, זה מקצועי. סוכן הביטוח הוא הכי לויאלי ללקוחותיו והוא זה שצריך בשלב המכירה, להציע ללקוח מוצר שיתאים לו, במחיר הוגן, ולייצגו בעת קטסטרופה מול הגופים. אני נגד רכישת ביטוחים בטלפון באמצעות מוקדנים. הכי גרוע, לדעתי, זה לקנות ביטוחי בריאות וריסקים בטלפון, ממישהו שאינכם מכירים"