fbpx

אולי יעניין אותך גם

מה זה כפל ביטוח והאם ניתן להימנע ממנו?

התופעה של כפל ביטוחים (או "כפל ביטוח" או "כפל תשלומים") היא תופעה בעייתית ומכעיסה, הגורמת ללקוחות רבים לשלם כסף רב מבלי לקבל עבורו תמורה כלשהי.

במדריך הזה נסביר מהו כפל ביטוח, מתי הוא קורה ואיך ניתן להימנע ממנו ולחסוך על הדרך לא מעט כסף.

קרא עוד »

הקדמת תורים – כבר לא צריך פרוטקציה

כשאנחנו לא מרגישים טוב או כשיש חשד למצב בריאותי מסוכן, הדבר הראשון שנעשה הוא להתקשר לקופת חולים לקבוע תור לרופא ומשם הוא יפנה אותנו לבדיקות מקיפות כדי לאבחן את המחלה. עד פה הכל תקין, נכון?

אלא שבזמן הזמנת התור לבדיקת MRI למשל, אנחנו מגלים שהתור הקרוב ביותר שיש הוא לעוד כמה חודשים. "אבל אני חולה עכשיו" אתם אומרים לעצמכם, "לא אוכל להמתין כמה חודשים זה עלול להיות מסוכן, רק מהלחץ אני בטוח אמות". ואתם צודקים, אין סיבה להמתין לתור הרבה זמן.

למה זה בעצם קורה?
נתחיל בזה שסעיפי הביטוח מורכבים וסבוכים להבנה. אותיות קטנות, היעדר שקיפות ופוליסות ביטוח שלא תמיד מותאמות לצרכינו הבריאותיים, כל זה מונע מאיתנו להבין על מה אנחנו משלמים ומה מגיע לנו.

לוח שנה עם תור לרופא
ביטוח קונים רק אצל סוכן ביטוח! זה אישי, זה מקצועי uסוכן הביטוח הוא הכי לויאלי ללקוחותיו. (אילוסטרציה: Shutterstock)

אף אחד למשל, לא יתנדב לספר לכם שמגיע לכם החזר כספי דרך ביטוח הבריאות שלכם, כי באותיות הקטנות כתוב שזה באחריותכם בלבד. וזאת כמובן רק דוגמה אחת מיני רבות. בשורה התחתונה, לחברות הביטוח ולקופות החולים אין אינטרס להנגיש את המידע למבוטחים לכאורה, מסיבות כלכליות, ולרוב למבוטחים אין את הזמן והיכולת למפות את כלל הביטוחים שלהם על סעיפיהם השונים. שילוב הגורמים האלו מובילים למצב שבו אנחנו מתקשים להבין מה מגיע לנו ומהן הזכויות שלנו. אנו נמתין זמן רב לבדיקות, רופאים מומחים ולניתוחים ולא נצליח להקדים בדיקות כמו CT ו- MRI בדיוק כאן אנחנו במדיהו, נכנסים לתמונה במטרה לעזור לכם לממש את זכויותיכם הרפואיות במטרה להיפרד מבירוקרטיה ומהמתנה לתורים ארוכים. הפלטפורמה האינטרנטית של 'מדיהו' מציעה שירות ייחודי לשיקוף תיק הבריאות האישי שלכם באופן מלא ומקיף הכולל את כל מה שמגיע לכם מהביטוח הממלכתי, דרך מסלולי הביטוח בקופות החולים ועד לביטוחים הפרטיים בחברות השונות וכל זה ללא צורך בהמתנה לנציג שירות.

קחו לדוגמה את משה (שם בדוי) בן 74, בתאריך 10/11/20 הגיש בקשה באתר 'מדיהו' לקבוע תור ל-CT ראש, לאחר שחש לאחרונה בלבול וחפצים נשמטו לו מהיד. רפרנטית שלנו במדיהו, מיד זיהתה את מצוקתו ותיאמה לו לתור מהיר לעוד שלושה ימים מיום הבקשה בבית חולים רמב"ם ואף עזרה לו לקבל כבר למחרת התחייבות מקופת חולים (טופס 17) שבדרך כלל לוקח עד חמישה ימי עסקים. המקרה של משה הוא אחד מיני רבים. חברת 'מדיהו', מבינה את הצורך שיש לבדיקה דחופה כאשר אתם חוששים לבריאותכם. בן אדם החושש לבריאותו צריך מענה מהיר ויעיל בלי טרטורים מיותרים, ולכן חברת 'מדיהו', מתחייבת לקביעת תור תוך 7 ימי עסקים לבדיקות: MRI, אולטרסאונד, בדיקות עיניים (OCT), בדיקות שד, CT ועוד.

מדיהו מציעה שירות מנוי חודשי בעלות של ₪18 בלבד בחודש ויש לכם ולמשפחתכם שקט לכל החיים. במסגרת המנוי תקבלו סל שירותים מורחב הכולל קיצור תורים לרופאים מומחים ובדיקות, סיוע מקצועי בהחזרים מול חברות הביטוח וקופות החולים ועוד. כל זה מונגש בצורה ברורה, ידידותית ומהירה, ללא אינטרס חיצוני.

אז איך זה עובד?
כאשר אתם נזקקים לתור לבדיקה או לרופא מומחה כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לאתר 'מדיהו' ולהגיש בקשה לקביעת תור. רפרנט מקצועי יקבל את הבקשה שלכם יטפל וזהו! יש לכם תור זמין ומהיר. קחו לידיים את הבריאות שלכם! לדעת מה מגיע לכם ואיך לקבל אותו, יעזור לכם לחסוך זמן יקר וכסף.